DS 7

od 2 145 ZŁ NETTO/MIES.*

CHARYZMATYCZNY DESIGN
ELEGANCKIE I DYNAMICZNE LINIE NADWOZIA
INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

HARMONIJNY, FASCYNUJĄCY, URZEKAJĄCY

Poznaj DS 7, który łączy technologiczną doskonałość wraz z unikalnym komfortem, zapewniając podróżnym niespotykaną przyjemność z jazdy. Wykorzystane w nim zaawansowane technologie i nadzwyczajna dbałość o detale są hołdem złożonym sztuce podróżowania i francuskiemu know-how DS Automobiles. Przyjmij zaproszenie do podróży w niezwykle komfortowych warunkach niczym w pierwszej klasie!

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy, dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych.
 • DS ACTIVE SCAN SUSPENSION – inteligentne zawieszenie wykorzystuje kamerę zainstalowaną w górnej części przedniej szyby oraz liczne czujniki.
 • DS NIGHT VISION, kamera na podczerwień, która wykrywa pieszych i zwierzęta znajdujące się w odległości od 50 cm do 100 m przed samochodem.
 • 360 VISION – cyfrowe kamery z przodu i z tyłu, które umożliwiają wyświetlenie zoptymalizowanego obrazu otoczenia wokół samochodu na dużym ekranie dotykowym 12”.
 • DS DRIVER ATTENTION MONITORING – aktywny system zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. Dzięki czujnikom i kamerze analizuje oznaki zmęczenia lub dekoncentracji kierowcy.
 • HIFI FOCAL ELECTRA® zapewnia najwyższą jakość emisji dźwięku. Rozwiązanie to składa się z 14 głośników, subwoofera oraz wzmacniacza o mocy 515 W.
 • SYSTEM DS IRIS – nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny, który można w pełni personalizować. Pełni on funkcję osobistego asystenta, z którym można komunikować się za pośrednictwem ekranu dotykowego lub poleceń głosowych.

MODELE

Wybierz interesujący Cię model:

Zapytaj o ofertę na DS 7


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.