DS 4 E-TENSE

od 2 282 ZŁ NETTO/MIES.*

ZASIĘG W TRYBIE ELEKTRYCZNYM
DO 55 KM
ŁADOWANIE 100% W 1 GODZ. 45 MIN.
MOC NAPĘDU 225 KM

MOBILNOŚĆ NOWEJ GENERACJI

E-TENSE: technologia zainspirowana Formułą E. To nowy wymiar prowadzenia samochodu, dzięki technologii hybrydowej plug-in E-TENSE. Połączenie silnika benzynowego z elektrycznym zapewnia unikalną dynamikę i elastyczność, które przekładają się na niezapomniane doznania i najwyższy komfort jazdy.

Moc układu napędowego DS 4 E-TENSE wynosi 225 KM, a emisja CO₂ − od 29g / km (w trakcie homologacji).

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Najlepszy technologiczny know-how z doskonałymi osiągami.
 • Bardzo niską emisją CO₂ (już od 29 g/km).
 • Dużą moc 225 KM.
 • Niewielkie zużycie paliwa (już od 1,4 l/100 km).
 • Jazdę w ciszy i komforcie.
 • Odzyskiwanie energii przy hamowaniu.
 • Wybór trybu jazdy – elektryczny, hybrydowy, sport, komfortowy.
 • Funkcję E-SAVE, która zachowa energię na później.

MODELE

Wybierz interesujący Cię model:

Zapytaj o ofertę na DS 4 E-TENSE


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!


  Dbamy o naszych klientów i o nasze relacje. Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić swoje ustawienia przetwarzania danych bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!


  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!


  Poznajmy się! Pozwól nam przedstawić Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio nahttps://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!


  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami. Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.