DS 9 E-TENSE

od 2215 PLN NETTO/MIES.*

DUCH AWANGARDY

HYBRYDA PLUG-IN
225 KM
ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA

KOMFORTOWA I PRZESTRONNA LIMUZYNA Z NAPĘDEM PHEV

Stworzony jako hybryda plug-in, DS 9 został tak zaprojektowany, aby zaoferować Ci technologiczną doskonałość, niezwykły komfort i niezrównane wyrafinowanie. Model DS 9 z napędem hybrydowym plug-in E-TENSE zapewnia niezwykłe osiągi dzięki połączeniu najlepszych osiągnieć technologicznego know-how marki DS. Automobiles.

ATUTY DS 9 E-TENSE

 • Moc układu hybrydowego: 225 KM
 • Przyspieszenie 0 – 100 km/h w 8,3 s.
 • Zużycie paliwa / emisja CO2 w cyklu mieszanym (WLTP): 1,4 – 1,5 l/100km ; 31 – 35 g/km
 • 1 godzina 40 minut – to czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatorów**
 • System odzyskiwania energii przy hamowaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.