DS 7 E-TENSE

od 2 491 ZŁ NETTO/MIES.*

SUV KLASY PREMIUM
HYBRYDA 360 KM 4X4
LUKSUSOWE I ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

HARMONIJNY, FASCYNUJĄCY, URZEKAJĄCY

Poznaj niezwykle wydajną hybrydę o dynamicznej sylwetce, wyrafinowanym charakterze i zmodyfikowanym układzie napędowym. DS 7 E-TENSE jest jeszcze bardziej wyrazisty i efektowny. DS 7  to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, który umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni. Dzięki jednostkom hybrydowym plug-in o mocy do 360 KM i napędowi na cztery koła, DS 7 w idealny sposób łączy komfort jazdy z wydajnością. Ciesz się niezwykle płynną, przyjemną jazdą i podróżuj w klasie premium.

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy, dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych.
 • DS NIGHT VISION, kamera na podczerwień, która wykrywa pieszych i zwierzęta znajdujące się w odległości od 50 cm do 100 m przed samochodem.
 • 360 VISION – cyfrowe kamery z przodu i z tyłu, które umożliwiają wyświetlenie zoptymalizowanego obrazu otoczenia wokół samochodu na dużym ekranie dotykowym 12”.
 • DS DRIVER ATTENTION MONITORING – aktywny system zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. Dzięki czujnikom i kamerze analizuje oznaki zmęczenia lub dekoncentracji kierowcy.
 • NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE. Dzięki cyfrowemu zestawowi wskaźników 12,3” oraz ekranowi dotykowemu HD 12” masz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.
 • HiFi FOCAL ELECTRA® zapewnia najwyższą jakość emisji dźwięku. Rozwiązanie to składa się z 14 głośników, subwoofera oraz wzmacniacza o mocy 515 W.
 • SYSTEM DS IRIS – nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny. Pełni on funkcję osobistego asystenta, z którym można komunikować się za pośrednictwem ekranu dotykowego lub poleceń głosowych.
 • Napęd hybrydowy plug-in o mocy do 360 KM z napędem na dwa lub cztery koła.

MODELE

Wybierz interesujący Cię model:

Zapytaj o ofertę na DS 7 E-TENSE


  Polityka prywatności


  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.


  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.


  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.


  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.


  Klikając przycisk „Wyślij” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.