DS 7 E-TENSE

od 2 337 ZŁ NETTO/MIES.*

SUV KLASY PREMIUM
HYBRYDA 360 KM 4X4
LUKSUSOWE I ELEGANCKIE WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

HARMONIJNY, FASCYNUJĄCY, URZEKAJĄCY

Poznaj niezwykle wydajną hybrydę o dynamicznej sylwetce, wyrafinowanym charakterze i zmodyfikowanym układzie napędowym. DS 7 E-TENSE jest jeszcze bardziej wyrazisty i efektowny. DS 7  to jeden z najmocniejszych samochodów w segmencie, który umożliwia bezpieczną jazdę w każdych warunkach i na każdym rodzaju nawierzchni. Dzięki jednostkom hybrydowym plug-in o mocy do 360 KM i napędowi na cztery koła, DS 7 w idealny sposób łączy komfort jazdy z wydajnością. Ciesz się niezwykle płynną, przyjemną jazdą i podróżuj w klasie premium.

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Inteligentne reflektory DS PIXEL LED VISION 3.0 zwiększają bezpieczeństwo jazdy, dostosowując tryb pracy do warunków zewnętrznych.
 • DS NIGHT VISION, kamera na podczerwień, która wykrywa pieszych i zwierzęta znajdujące się w odległości od 50 cm do 100 m przed samochodem.
 • 360 VISION – cyfrowe kamery z przodu i z tyłu, które umożliwiają wyświetlenie zoptymalizowanego obrazu otoczenia wokół samochodu na dużym ekranie dotykowym 12”.
 • DS DRIVER ATTENTION MONITORING – aktywny system zarówno w trakcie dnia, jak i w nocy. Dzięki czujnikom i kamerze analizuje oznaki zmęczenia lub dekoncentracji kierowcy.
 • NAJNOWSZE ROZWIĄZANIA TECHNOLOGICZNE. Dzięki cyfrowemu zestawowi wskaźników 12,3” oraz ekranowi dotykowemu HD 12” masz dostęp do wszystkich niezbędnych informacji.
 • HiFi FOCAL ELECTRA® zapewnia najwyższą jakość emisji dźwięku. Rozwiązanie to składa się z 14 głośników, subwoofera oraz wzmacniacza o mocy 515 W.
 • SYSTEM DS IRIS – nowy, intuicyjny i ergonomiczny ekosystem informacyjny. Pełni on funkcję osobistego asystenta, z którym można komunikować się za pośrednictwem ekranu dotykowego lub poleceń głosowych.
 • Napęd hybrydowy plug-in o mocy do 360 KM z napędem na dwa lub cztery koła.

MODELE

Wybierz interesujący Cię model:

Zapytaj o ofertę na DS 7 E-TENSE


  Po przeczytaniu i zrozumieniu niniejszej Polityki prywatności, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych w następujących celach:

  Dołącz do nas!


  Dbamy o naszych klientów i o nasze relacje. Otrzymuj spersonalizowane oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c/4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić swoje ustawienia przetwarzania danych bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Jeśli chcesz wyrazić zgodę tylko na wyraźne cele ROZWIŃ

  Pozostańmy w kontakcie!


  Otrzymuj oferty, promocje, informacje o wydarzeniach i inne interesujące Cię treści od naszych marek. Bądźmy w kontakcie!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.c) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.

  Uzyskaj lepsze oferty!


  Poznajmy się! Pozwól nam przedstawić Ci lepsze i spersonalizowane oferty.

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.f) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio nahttps://preferences.stellantis.com.

  Dołącz do naszych partnerów!


  Jesteśmy dużą społecznością, która dzieli się ze sobą ciekawymi rzeczami. Jeśli chcesz poznać naszych niesamowitych partnerów i pozwolić im komunikować się bezpośrednio z Tobą, wyraź zgodę!

  Jeśli chcesz wiedzieć więcej o tym, co robimy z Twoimi danymi, zajrzyj do sekcji 4.h) w naszej Polityce prywatności. W każdej chwili będziesz mógł zmienić zdanie bezpośrednio na https://preferences.stellantis.com.