DS 7 CROSSBACK

od 2107 PLN NETTO/MIES.*

DUCH AWANGARDY

CHARYZMATYCZNY DESIGN
DOSKONAŁOŚĆ ZRODZONA Z ODWAGI
SIŁA I ELEGANCJA

CHARYZMATYCZNY, MUSKULARNY, ZMYSŁOWY

DS 7 CROSSBACK to zapowiedź drugiej generacji modeli Marki DS Automobiles. Ten wyrafinowany SUV to odzwierciedlenie francuskiego know-how, połączenie szlachetnych materiałów, rzemiosła wysokiej klasy i innowacji technologicznych.

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Pas przedni podkreślony charakterystycznym układem DS WINGS, z masywną, pionową osłoną chłodnicy, podkreślającą prestiżowy i charyzmatyczny wygląd samochodu
 • Unikalny system oświetlenia, godny modeli koncepcyjnych: reflektory systemu DS ACTIVE LED Vision i tylne światła z efektem 3D Full LED zapewniają wyjątkowy efekt wizualny i optymalną widoczność
 • Zaawansowane technologicznie stanowisko kierowcy: dwa duże 12-calowe ekrany, zaprojektowane z myślą o maksymalnym ułatwieniu prowadzenia, pozwalają wyświetlać informacje związane z jazdą i zarządzać wszystkimi funkcjami samochodu.
 • Personalizację wnętrza i finezyjną jakość najdrobniejszych detali. Nowoczesne i szykowne wnętrze DS 7 CROSSBACK to esencja francuskiego know-how w paryskim stylu.
 • Wnętrze DS 7 CROSSBACK, zapewniające niezrównany komfort: pasażerowie tylnego rzędu mogą cieszyć się wyjątkowo przestronnym wnętrzem i elektrycznie regulowanym oparciem kanapy w zakresie 23° – 32°. Samochód może się pochwalić dużym, modułowym bagażnikiem (od 555 l do 1750 l)
 • Innowacyjne technologie: zaawansowane systemy multimedialne, najwyższej klasy system Hi-Fi i najnowsze technologie wspomagania prowadzenia sprawiają, że DS 7 CROSSBACK gwarantuje zrelaksowaną i bezpieczną jazdę, w stałej łączności ze światem.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.