DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

od 2580 PLN NETTO/MIES.*

DUCH AWANGARDY

HYBRYDA PLUG-IN
225 lub 300 KM
PARYSKI SZYK

INNOWACYJNY ORAZ WYDAJNY SUV PHEV

DS 7 CROSSBACK E-TENSE to wydajna i inteligentna hybryda plug-in, która toruje drogę dla technologii nowej generacji. Od teraz, dzięki Marce DS Automobiles, każdy może cieszyć się komfortową jazdą dzięki zaawansowanej technologii PHEV. Jazda w trybie zeroemisyjnym oraz zużycie paliwa w cyklu łączonym zapewnia komfort i przyjemność w czasie podróży.

ATUTY DS 7 CROSSBACK E-TENSE

 • Osiągi: 225 KM lub 300 KM i napęd na cztery koła
 • Przyspieszenie 0 – 100 km/h w 5,9 s. (w przypadku wersji 300 KM 4×4)
 • Zużycie paliwa/emisja w cyklu mieszanym (WLTP): 1,4 l/100km, 31 g CO2/km
 • 1 godzina 45 minut − to czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatorów**
 • System odzyskiwania energii przy hamowaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.