DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4

od 2059 PLN NETTO/MIES.*

SPIRIT OF AVANT GARDE

HYBRYDA PLUG-IN 4X4
300 KM
PARYSKI SZYK

INNOWACYJNY ORAZ WYDAJNY SUV PHEV

DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4×4 to wydajna i inteligentna hybryda plug -in z napędem na cztery koła, która toruje drogę dla technologii nowej generacji. Od teraz, dzięki Marce DS Automobiles, każdy może cieszyć się komfortową jazdą dzięki zaawansowanej technologii PHEV. Jazda w trybie zeroemisyjnym oraz zużycie paliwa w cyklu łączonym zapewnia komfort i przyjemność w czasie podróży.

ATUTY DS 7 CROSSBACK E-TENSE 4X4

 • Osiągi: 300 KM i napęd na cztery koła
 • Przyspieszenie 0 – 100 km/h w 5,9 s.
 • Zużycie paliwa/emisja w cyklu mieszanym (WLTP): 1,4 l/100km, 31 g CO2/km
 • 1 godzina 45 minut − to czas potrzebny do pełnego naładowania akumulatorów**
 • System odzyskiwania energii przy hamowaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Citroën Polska sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, przy Al. Krakowskiej 206, 02-219 Warszawa, (w dalszej części dokumentu zwana „Spółką”) - Administrator danych w rozumieniu przepisów Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (dalej także jako „RODO”), gromadzi Pani/Pana dane osobowe w celu przygotowania i przedstawienia wyceny lub oferty odkupu Pani/Pana samochodu (na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO). Dalsze informacje o sposobie przetwarzania Pana/Pani danych osobowych przez Spółkę zostały określone w Warunkach Przetwarzania Danych Osobowych https://www.dsautomobiles.pl/polityka-prywatnosci.html

  Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych (w tym informacji o produktach, usługach, ofertach promocyjnych, nowościach i wydarzeniach oraz badaniach marketingowych) pochodzących od Spółki, środkami elektronicznymi:

  Mam prawo cofnąć moją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.