DS 3 CROSSBACK

od 1337 PLN NETTO/MIES.*

DUCH AWANGARDY

MUSKULARNA SYLWETKA
ELEGANCKIE LINIE
IKONA STYLU HIGH-TECH

DESIGN WYRAŻAJĄCY MOC

Kompaktowy SUV DS 3 CROSSBACK to połączenie elegancji, komfortu i technologii z najwyższej półki. Ten wyjątkowy samochód wyróżnia imponująca sylwetka, podkreślona przez liczne detale wskazujące na nowoczesność i wyrafinowanie projektu.

Z PEWNOŚCIĄ DOCENISZ

 • Klamki, które wysuwają się, by Cię powitać
 • Dzięki wyświetlaczowi Head-Up w trakcie jazdy możesz korzystać z dostępu do najważniejszych informacji bez konieczności odrywania wzroku od drogi.
 • Identyfikacja świetlna
 • Zaprojektowaliśmy kokpit DS 3 CROSSBACK tak, aby każda informacja i każdy przełącznik były w bezpośrednim zasięgu kierowcy.
 • Pokonuj dalekie trasy korzystając z najnowocześniejszej technologii, jaką jest DS DRIVE ASSIST. Ten innowacyjny system, aktywny do prędkości 180 km/h, utrzymuje samochód w granicach pasa drogi i reguluje/dostosowuje prędkość do pojazdu jadącego z przodu.
 • Dzięki systemowi DS PARK PILOT Twój samochód sam wykona manewr parkowania. Nie musisz dotykać kierownicy ani pedałów. Aby zaparkować, musisz wykonać tylko jeden ruch: przytrzymać przycisk Park.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.