DS 3 CROSSBACK E-TENSE

od 2129 PLN NETTO/MIES.*

DUCH AWANGARDY

100% ELEKTRYCZNY
TECHNOLOGIA I WYRAFINOWANIE
OZNAKA PRESTIŻU

LUKSUS W ELEKTRYCZNEJ ODSŁONIE

Elektryzujący model DS 3 CROSSBACK E-TENSE, który zadebiutował w IV kwartale 2019 roku, wytycza nową drogę rozwoju w motoryzacji. Ten wyjątkowy model SUV-a jest w 100% elektryczny. Wyróżnia go niespotykana elegancja, dzięki licznym i niepowtarzalnym akcentom stylistycznym, które podkreślają nowoczesność i doskonałe osiągi.

ATUTY DS 3 CROSSBACK E-TENSE

 • Ładowanie: 80% baterii w 30 minut
 • Ładowanie w warunkach domowych w 7 godzin 30 minut (stacja DS Wall Box)
 • Odzyskiwanie zasięgu: nawet 9 km/min
 • Akumulatory litowo-jonowe o pojemności 50 kWh
 • Silnik o mocy 100 kW i potężnym, stale dostępnym momencie obrotowym (260 Nm) umożliwia płynną, dynamiczną i cichą jazdę
 • Stacja szybkiego ładowania o mocy 100 kW
 • Zasięg maksymalny do 341 km (wg normy WLTP)

ZOBACZ RÓWNIEŻ

  Zapytaj o ofertę indywidualną na

  Dane kontaktowe

  Polityka prywatności

  Chcielibyśmy pozostać z Tobą w kontakcie. W związku z tym prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych wraz ze wskazaniem preferowanych kanałów komunikacji.

  Jeśli wyrażasz zgodę na którykolwiek ze wskazanych kanałów komunikacji, upewnij się, że wyrażasz również zgodę ogólną na przetwarzanie swoich danych osobowych.

  Masz prawo cofnąć swoją zgodę w każdej chwili (więcej można przeczytać tutaj). Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania opartego na zgodzie wyrażonej przed jej wycofaniem.

  Szczegółowe informacje dotyczące prywatności w tym uprawnień, które przysługują Ci zgodnie z RODO znajdują się w Polityce ochrony prywatności i Polityce plików cookies.

  Klikając przycisk „Zatwierdź” potwierdzasz zapoznanie się z Notą prawną.